הדפסה על מוצרים נתניה

מדפיסים איכות על כל מוצר
אם גם אתם מחפשים מתנה מקורית לחברים, לעובדים או לבני משפחה, ואם גם אתם מחפשים להעניק מוצר קד"מ ללקוחות החברה וללקוחות הפוטנציאלים, הגעתם למקום הנכון. כדי להפתיע את היקרים לכם במתנה מושקעת, כדאי שהיא תהיה מושקעת בראש ובראשונה במחשבה ורק אחר כך בביצוע. כל עוד אתם מעניקים למי מהמכרים הלקוחות האהובים שלכם מתנה שימושית הרי שאת שלכם עשיתם. אחת המתנות המבוקשות והשימושיות יותר היא הדפסה על מוצרים בין אם זו הדפסה על מוצרים נתניה , פרדסיה אבן יהודה, קדימה ,צורן ,תל מונד או כל מקום אחר בארץ.
 
כיצד בוחרים את המוצר
 
אם יש לכם רעיון למוצר הרי זה משובח ואתם יכולים כבר לצאת אל הדרך, אם אין לכם רעיון למוצר, אתם יכולים לשאוב רעיונות מאתר החברה ויש כאלה בשפע, בין אם זו תמונה על אבן בזלת, הדפסה על כוסות זכוכית, הדפסה על בקבוקים , הדפסה על שעונים והרשימה עוד ארוכה. כדי לא ללכת לאיבוד בין שלל המוצרים שניתן להדפיס על גביהם, אתם יכולים לשאול את עצמכם שאלה אחת פשוטה שתתווה לכם דרך "מה יהיה הכי שימושי עבור מקבל המתנה" האם הוא מבצע פעילות ספורטיבית על בסיס קבוע סביר שבקבוק מודפס יהיה נכון עבורו וכיוצא בזאת. מחפשים הדפסה על מוצרים פרדסיה או הדפסה על מוצרים כפר יונה? הגעתם למקום הנכון.
 
היכן מבצעים את ההדפסה
אם קבלתם את ההחלטה להדפיס על מוצר, זה הזמן שלכם לאתר את המקום הכי איכותי והכי מקצועי שאתם יכולים למצוא משום שאיכות היא הדבר החשוב ביותר, בטח אם מדובר על מתנה אותה אתם מעניקים ליקירים לכם, ללקוחות שלכם ובכלל. חיפשתם הדפסה על מוצרים תל מונד, נתניה, אבן יהודה, פרדסיה ,קדימה צורן והסביבה, הגעתם למקום הנכון. pic-cell מעניקה ללקוחותיה הדפסות איכותיות ויצירתיות על גבי מגוון נרחב של מוצרים איכותיים. יש לכם תמונה להדפיס ומצאתם את המוצר על גביו אתם רוצים להדפיס?
 
צרו קשר עם pic-cellעוד היום עבור זיכרונות לעתיד
אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.

צרו קשר

לנדוור צילום וסלולר
טלפון: 077-3243831
תנאי רכישה