תיקון אייפון אבן יהודה

בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים משלבים חנויות המוכרות מכשירי סלולר ואביזרים לסלולר יחד עם מעבדה מקצועית לתיקון מכשירי סמארטפון. אם גם אתם מתגוררים באור יהודה ומחפשים חנות לרכישת מכשיר טלפון ומוצרים שונים המאגדת גם מעבדה מקצועית, בוודאי תשמחו לקרוא שניתן למצוא חנות כזו המציעה שירותי תיקון סלולר תחת קורת גג אחת.
 
שירותי המעבדה – חשוב לוודא!
טרם אתם בוחרים לפנות אל מעבדה לתיקון סלולריים באבן יהודה חשוב שתוודאו מספר דברים אודותיה:
  1. התאמה – האם אותה מעבדה לתיקון סלולריים אכן מתאימה לדרישותיכם, כלומר האם מדובר על מעבדת תיקון אייפון אבן יהודה או שמא מדובר על מעבדת תיקון אנדרואיד אבן יהודה.
  2. צוות טכנאים – האם צוות הטכנאים המועסק באותה מעבדה הינו צוות שהוסמך למקצוע זה ובעל ניסיון בתחום. אם נאמר לכם שעובדים במקום הנדסאי אלקטרוניקה מוסמכים ובעלי ניסיון בתחום, תוכלו להסתמך על השירות במקום.
  3. אחריות – תמיד חשוב לוודא שיש אחריות על כל תיקון שבוצע בסלולרי שלכם, אם מדובר על תיקון או החלפת חלק.
  4. מקורי – האם החלקים בהם משתמשים באותה מעבדה מקוריים או לא והאם נתון זה יכול להשפיע על התוצאה הסופית.
 
תיקוני מעבדה – שימו לב לשוני בין המכשירים!
חשוב לקחת בחשבון שתיקון אייפון שונה לחלוטין מתיקון אנדרואיד וזאת משום שמדובר על שתי מערכות הפעלה שונות. לכן, טרם ההגעה אל מעבדה זו או אחרת יש לוודא שצוות טכנאי המעבדה אכן מוסמך לבצע תיקונים בסלולר הקיים ברשותכם. מערכת ההפעלה של האייפון סגורה וזאת לעומת מערכת ההפעלה אנדרואיד בעלת הקוד הפתוח. החלקים של האייפון תמיד יהיו מקוריים וזאת לעומת החלפים של האנדרואיד שיכולים להיות מקוריים או מותאמים. שירותי התיקון אותם מספקים במעבדה הם: החלפת מסך, תיקון והחלפה של שקעבסמארטפון, תיקוני תוכנה, עדכוני גרסה לאייפון וזאת משום שהאייפון תקוע על התפוח או נעול משום ששכחתם את הקוד ועוד.
 
שקע האוזניות שלכם אינו תקין? המסך של הפלאפון שלכם נשבר? אינכם יודעים מה הבעיה אך מערכת ההפעלה איטית ואינה מתפקדת כהלכה? התקשרו אל מעבדת הסלולר של PIC-CELL בטלפון 077-3243831 והטכנאים שלנו ידאגו לתקן כל בעיה!
אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.

צרו קשר

לנדוור צילום וסלולר
טלפון: 077-3243831
תנאי רכישה