חנות סלולר אבן יהודה

אם בעבר, אנשי עסקים ומנהלים היו אותם אנשים שהשתמשו בטלפונים ניידים, כיום לכמעט כל אדם בישראל יש סלולר משלו באמצעותו הוא מתקשר עם אחרים ובעזרתו הוא מנהל את חייו. נכון להיום הפלאפון הוא אינו רק מכשיר שתפקידו שיחות טלפוניות, אלא מכשיר המספק לנו יומן המרכז את מטלות חיינו, אפליקציות שעוזרות לנו לנהל את יומנו באופן אפקטיבי ביותר, מכשיר הכולל את אנשי הקשר שלנו, גישה לאינטרנט, משחקים והרשימה עוד ארוכה. בשורה התחתונה ניתן לומר שהסמארטפון מהווה דבר מרכזי בחיינו וככזה חשוב שנדאג לתחזוקתו הקבועה ונשתמש במיני אביזרים וגאדג'טים שיעזרו לנו להתנהל באופן נוח ויעיל יותר עם הפלאפון שלנו וכל הקשור בו. במאמר זה נספק לכם גישה אל חנות סלולרית אינטרנטית באבן יהודה, אותה חנות בה תוכלו לרכוש את כל אותם עזרים. הבה נתחיל..
 
חנות סלולר – מה יש לנו להציע לכם?
אם אתם מתגוררים באזור אבן יהודה תל מונד קדימה צורן פרדסיה ומעוניינים לרכוש מכשיר סמארטפון חדש או אביזרים למכשיר, תצטרכו להקליד את מחרוזת המילים 'חנות סלולר אבן יהודה' ולבחור את אותה חנות אליה שמציעה את אותם מכשירים ומוצרים שמעניינים אתכם. אם אינכם מעוניינים ללכת עד החנות וזאת משום ששעות הפעילות של החנות אינן תואמות לשעות העבודה שלכם, תוכלו ליהנות מרכישה מקוונת באתר האינטרנט של אותה חנות באינטרנט. נכון לשנת 2019, רוב האנשים מעדיפים לקנות מוצרים בחנויות אינטרנטיות וזאת משום היתרונות הרבים הטמונים בה: אין תור, הם אינם מוגבלים לשעות פעילות של החנות, ניתן לעיין בקטלוג המוצרים בכל שעות היממה ובכל יום בו בוחרים,  בדרך כלל המחירים המוצעים באינטרנט בעבור המוצרים השונים, אטרקטיביים יותר מבחנות הפיזית וניתן לרכוש את המוצר במספר פעולות פשוטות.
 
החנות האינטרנטית – בודקים לפני שקונים
היתרונות של חנויות אינטרנטיות הם רבים ולכן רבים בוחרים לרכוש אביזרים לסלולר ומוצרים נוספים באמצעות האינטרנט ולא באמצעות ביקור באותה חנות סלולר אבן יהודה. למרות כל זאת, חשוב לקחת בחשבון שטרם הרכישה בכל אתר אינטרנט, חשוב מאוד לשים דגש על הדברים הבאים:
  • קנייה מאובטחת – תמיד חשוב לוודא שהקנייה בחנות הווירטואלית מאובטחת, קרי, תקן האבטחה הוא בטכנולוגיית SSL.
  • זמן אספקה – תמיד יש לברר קודם לכן תוך כמה זמן החנות מתחייבת לספק לכם את המוצרים המוזמנים.
  • איסוף או משלוח – האם יש אפשרות של איסוף עצמי מאותה חנות או שרק משלוח.
 
מעוניינים לרכוש את אותם המוצרים החיוניים לכם ויש לכם שאלות אלו ואחרות לגביהם? ניתן להשיג אותנו גם בטלפון 077-3243831 וגם בקניון אבן יהודה. קנייה נעימה!
אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.

צרו קשר

לנדוור צילום וסלולר
טלפון: 077-3243831
תנאי רכישה