הדפסת תמונות מהאינסטגרם

אחד היישומים החינמיים והפופולאריים ביותר ברחבי העולם הוא האינסטגרם.  אפליקציה חינמית זאת נועדה לשתף סרטונים קצרים ותמונות ברשתות החברתיות וכן באמצעות הדיוור האלקטרוני. פונקציה נוספת של יישום זה היא הרשת החברתית שלה בה משתמשים עוקבים אחד אחר השני ונחשפים לתמונות ולסרטונים של אותו המשתמש אחריו הם עוקבים.
 
טרנד הצילום וההדפסה
בשנים האחרונות החל טרנד חדש בקרב משתמשי האינסטגרם, טרנד הדפסת תמונות מהאינסטגרם. למעשה, רוב האנשים שהורידו את היישום והחליטו להיות חברים ברשת החברתית אינסטגרם הם אנשים שהצילום והחשיפה דיברו אליהם והם רצו לשתף חברים באותן תמונות וסרטונים שונים. אך מה ניתן לעשות לגבי שיתוף אנשים שאינם חברים באינסטגרם, כמו למשל ההורים, סבא וסבתא או חברים שאינם משתמשים ביישום זה ומה קורה כאשר מבין כל אותן תמונות אתם גאים במיוחד בתמונה מסוימת ומעוניינים להדפיס אותה מהאינסטגרם, להגדיל אותה, לבחור לה מסגרת ולתת אותה במתנה לחברה או חברה או לבן משפחה יקר? התשובה היא: מזמינים הדפסה מחנות אונליין של אותה תמונה (או תמונות) אותה אתם אוהבים באינסטגרם.
 
האפשרויות השונות – הדפסה
  • אלבומים – כיום, תוכלו להזמין מחנות אינטרנטית שירותי הדפסה של התמונות בהן אתם מעוניינים מהאינסטגרם ותוכנות נוספות. כל שתצטרכו לעשות הוא לבחור את אותו האלבום בו אתם מעוניינים להדביק את התמונות המודפסות, להזמין הדפסה של אותן תמונות בהן אתם מעוניינים ולספק את הכתובת אליה אתם מעוניינים שהמתנה תגיע.
  • הדפסה על מוצרים – אפשרות נוספת של שירות הדפסת תמונות מהאינסטגרם היא לשלב תמונה כמתנה על ידי בחירת התמונה אותה אתם מעוניינים שנדפיס מהאינסטגרם ואותו המוצר עליו אתם מעוניינים שנדפיס את התמונה והרי המתנה מוכנה. האפשרויות רבות, ביניהן: הדפסת תמונה על חולצה, על סינר לתינוקות, על מחזיקי מפתחות, מגנטים, תיק, פאזלים, פדים לעכבר ועוד.
  • הדפסה על קנבס, פוטו או קאפה – כאן כל שתצטרכו לעשות הוא להתחבר אל חשבון האינסטגרם שלכם, לבחור את התמונה הרצויה ולתת לנו לעשות את שאר העבודה.
 
מעוניינים להפתיע מישהו יקר עם תמונה מקסימה שמתנוססת אצלכם בחשבון האינסטגרם? התקשרו אלינו לטלפון 077-3243831 , אמרו לנו איזו תמונה תהיו מעוניינים להדפיס ועל איזה מוצר ואנחנו נספק לכם את ההדפסה המושלמת! התקשרו עכשיו
אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.

צרו קשר

לנדוור צילום וסלולר
טלפון: 077-3243831
תנאי רכישה