הדפסה על מוצרים כפר סבא

מעוניינים להפתיע את החברה עם חולצה מודפסת? רוצים לשמח את ההורים עם מתנת תמונה של כל המשפחה המודפסת על גבי מפת השולחן? מעוניינים להפוך את התמונה האהובה עליכם באינסטגרם לפוסטר בגודל ענק על הקיר? כיום, הדבר אפשרי!
 
הדפסה על מוצרים בכפר סבא והאזור
 
נכון להיום אנשים רבים מתעניינים בשירות 'הדפסה על מוצרים'. למעשה, הקלדת מחרוזת המילים 'הדפסה על מוצרים בכפר סבא' או 'הדפסה על מוצרים רעננה' תוביל אתכם לפלט תוצאות המונה מעל ל -  150,000 קישורים במנוע החיפוש של גוגל. המסקנה היא שאנשים רבים מעוניינים בשירות זה ושאותם אנשים יצטרכו לבחור באותו בית עסק שיספק להם את השירות האמין והאיכותי ביותר. אם כן, כיצד מוודאים שאתם אכן בוחרים את אותו בית עסק אמין שמספק שירות הדפסה על מוצרים עמק חפר והאזור באיכות ומקצועיות חסרת פשרות?
 
שירות הדפסה על מוצרים – פרמטרים לבחירה נכונה
 
  • ותק – תמיד עדיף לבחור בעסק שקיים לפחות חמש שנים, דבר המעיד פעמים רבות על כך שהוא אכן מספק שירות מקצועי ואנשים מרבים להגיע אליו.
  • ניסיון – תמיד יש לוודא שאותו בית עסק מעסיק מומחים בתחום ההדפסה ורצוי גם בתחום המולטימדיה והצילום. שכן, מומחים שמכירים את כל אותם תחומים יכולים לעיתים להבטיח את התוצאה המקצועית ביותר.
  • אזורי שירות – חשוב לוודא שאותו בית עסק מספק שירות הדפסה על מוצרים כפר סבא גם לאזורים נוספים, כמו למשל רעננה, מושבי ויישובי עמק חפר ועוד.
  • אפשרויות – יש לוודא שאותו עסק בו אתם בוחרים מאפשר לכם להזמין שירותי הדפסה על מוצרים עמק חפר או כל אזור אחר ישירות מהחנות הפיזית או מחנות האונליין.
  • אחריות – תמיד יש לוודא שיש אחריות לכל מוצר מודפס אותו בית העסק מספק לכם.
 
 
הדפסה על מבחר מוצרים
 
כעת, כל שנותר הוא להחליט מהי התמונה או האיור אותו אתם מעוניינים להדפיס והאם אתם מעוניינים להדפיס אותו על הכיסוי שלכם לסלולרי, על ספלי שתייה, פוסטר ענק, חולצות, מגנטים, מדבקות,  צלחות והאפשרויות עוד רבות.
 
מתגוררים בכפר סבא, רעננה או יישובי עמק חפר ומעוניינים בהדפסה מקצועית, איכותית ומהירה? כנסו אל אתר pic-cell , הזמינו את השירות הרצוי ואנחנו נתחיל במלאכה..
אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.

צרו קשר

לנדוור צילום וסלולר
טלפון: 077-3243831
תנאי רכישה