הדפסה אישית על חולצות

מתנה אישית ויפה
אם אתם מחפשים רעיון למתנה שהיא אישית וגם יפה, חולצה עם הדפסה והקדשה היא ללא ספק רעיון נפלא. הדפסה אישית על חולצות היא דרך מצוינת להביע אהבה והזדמנות למתנה שהיא מזכרת מיוחדת במינה. אפשר להזמין חולצות כיום עם כל הדפסה שרוצים, חולצות איכותיות, נוחות וכמובן גם מחמיאות ויפות.

פתרון בהתאמה מלאה
שירותי הדפסה אישית על חולצות נחשבים למבוקשים מאד בשנים האחרונות והם מספקים מענה לפתרונות רבים. אפשר להדפיס על חולצות מבדים שונים ולמעשה – על שלל של אלמנטים מסוגים נוספים, כמו ספלים, כריות, תיקים ואפילו על שעונים. הסוד כמובן הוא למצוא את החברה הנכונה שמציעה את השירות וגם לבחור הדפסה שתתאים לכתובת שתקבל אותה. את השירות עצמו ניתן להזמין אונליין ואין צורך לפנות טלפונית או לגשת פיזית לחנות. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את מידת החולצה, את סוג ההדפסה, היכן היא תופיע וגם האם יש לעטוף את החולצה בעטיפת מתנה או לא. לאחר מסירת הנתונים ובחירת סוג ההדפסה כל שנותר לעשות הוא לשלוח את הבקשה ולהמתין בסבלנות עד לקבלת החולצה.

איכות ונוחות
חולצות בהדפסה אישית הן מתנה מושלמת לחברה קרובה, לבן או לבת הזוג, לעובדים בעבודה, לחברים בחוג או לכל האנשים האחרים האהובים והחשובים. אפשר לצרף אל החולצה פריט נוסף אם רוצים, אך היא בהחלט יכולה לשמש כמתנה יחידה בפני עצמה ופתרון לכל מי שמחפש אחת שהיא מקורית, שימושית ואישית. החולצות עצמן איכותיות מאד וההדפסה גם כן. היא איננה דוהה בכביסות או מתקלפת (ובתנאי שמקפידים על הליך כביסה נכון) והיא שומרת על המראה הנהדר שלה לאורך שנים. חווית הקנייה נפלאה וההזמנה פשוטה ומהירה. הפלטפורמה שדרכה היא מתבצעת ידידותית מאד ונגישה ותהליך הרכישה עומד בכל תקני האבטחה.

רוצים להזמין חולצה עם הדפסה אישית כמתנת יום הולדת או כמתנה לכבוד אירוע אחר? פיקסל היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מתמחה במכירת גאדג'טים, לרבות חולצות מודפסות, תוך שימת דגש רב מאד על איכות גבוהה ועל מחירים אטרקטיביים. לסקירת כלל מוצרי ושירותי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון התקשרו ל – 077-3243831
אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.

צרו קשר

לנדוור צילום וסלולר
טלפון: 077-3243831
תנאי רכישה