0 299

צילום ואלבומים

כל אחד יוצא פוטוגני
אז נכון, כולם מצטלמים היום באמצעות המכשיר הסלולארי אך אי אפשר להגיד שתמונות הסטילס ו/או הצילום המקצועי יצא מהרדאר אלא להיפך. ישנם סיבות רבות ומגוונות בשלן מתעורר הצורך להצטלם, בין אם זה לדרכון, לרישיון הנהיגה ורבים אף מתגעגעים לתמונות הפיזיות באלבומים ועל כן הם פונים אל חנות צילום אבן יהודה ומפיקים אלבום צילום איכותי ומקצועי שיישאר למזכרת לעוד שנים רבות בין אם אלו הם צילומי פורים, צילומי בייבי בורן, צילומים לקראת כיתה א' וכיוצא בזאת. גם מי שרוצה אלבום אך לא רוצה להגיע לחנות יכול לעשות זאת באמצעות חנות צילום שמספקת שירות אונליין, אז ישלחו התמונות בקובץ ממוחשב ובחנות יפתחו אותם לתמונות ממשיות.

למה להצטלם אם כל התמונות שמורות בנייד

אל תשאלו למה, תחשבו למה לא? התמונות שאתם מצלמים בנייד יכולות בקלות ללכת לאיבוד, בין אם כי שכחתם לגבות אותן ובין אם כי הטלפון שלכם שבק חיים עוד לפני שהספקתם לגבות אותם. תחשבו כמה כיף יהיה לילדים שלכם לדפדף באלבום המאגד את תמונות המשפחה לפי סדר כרונולוגי. אם גם אתם רוצים להציב אלבום תמונות בספרייה ולאפשר לילדים לגשת אליו בזמנם, אנחנו יצרנו את השילוב המושלם בין הסלולר לעולם הצילום כך שהחיים יהיו קלים פשוטים ומאוד מהירים .גשו אלינו חנות צילום אבן יהודה או שלחו קבצים אל חנות צילום אונליין ובפשטות פיתוח תמונות דרך הווטאפ ותיהנו מאלבום תמונות מרהיב וייחודי.
ואפילו להדפיס על קנבס את התמונות שלכם או הדפסה על מוצרים אחרים ,

אל תחכו למחר, עשו זאת עוד היום והדפיסו עם pic-cell תמונות משפחתיות שיעלו בכם זיכרונות עוד שנים רבות -
pic-cell כי על איכות ומקצועיות לא מתפשרים.
סינון ומיון ›

מתנה הפצצה מארז רימון

הוספה לעגלה

דובי ענקקקק !! עם הקדשה ותמונה אישית לפי בחירה

הוספה לעגלה

הדפסת קנבס - מגוון גדלים

הוספה לעגלה

מצלמת אקסטרים sports cam

הוספה לעגלה

פיתוח תמונות -מגוון גדלים

הוספה לעגלה

קופסת הקסם

הוספה לעגלה

חצובה קומפקטית גמישה

הוספה לעגלה

אלבום קנווס +חלון

הוספה לעגלה

חצובה לצילום מתאימה לסמרטפון ומצלמה

הוספה לעגלה

אלבום הדבקה דיגיטלי עם הדפסת תמונות אשיות

הוספה לעגלה

מוט סלפי +רמקול +סוללת גיבוי

הוספה לעגלה

לוח הדבקת תמונה אישית דמוי עץ דגם מורן

הוספה לעגלה
אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.

צרו קשר

לנדוור צילום וסלולר
טלפון: 077-3243831
תנאי רכישה