35 79

הדפסה על ספלים,כוסות ובקבוקים

מדפיסים לכם מותג
חשבתם כבר על כל הרעיונות השיווקיים שיכולתם להיעזר בהם? תחשבו שוב. הדפסה על כוסות זכוכית יכולה להיות עבורכם מהלך שיווקי מתוחכם ויעיל בטווח הקצר ובטווח הארוך גם יחד. אין ספק כי מוצרי קד"מ הפכו לנדושים, אך אם תגדילו לחשוב מחוץ לקופסא, תצליחו לגרום לקהל לקוחותיכם ליהנות מהמוצר ולחשוב על פועלכם בכל רגע נתון.
כוסות מודפסות יכולות לשמש אתכם לצרכים רבים ומגוונים ובין היתר כוסות מודפסות לימי הולדת, כוסות לאירועי חברה, כוסות למטבח החברה וכיוצא בזאת. לכל כוס עליה תבקשו הדפס, תוכלו לבחור את ההדפסה עצמה, את הצבעים, את הגודל ביחס לפרופורציית הכוס ועוד.
הדפסת תמונות על בקבוקים יכולה לשמש אתכם למיתוג החברה ולהוסיף לכם מיתוג לצד יוקרה. שימו לב כי הבקבוקים אותם נושאים רבים במהלך היום יום הפכו נפוצים ושכיחים כך שכמעט כל אדם נושא איתו בתיק בקבוק, עכשיו דמיינו שעל הבקבוק מתנוסס שם החברה שלכם והלוגו שלה. נשמע מבטיח לא? כל מוצר שימושי אותו תעניקו כמתנה יפרסם אתכם מבלי שתבקשו ומבלי שתתאמצו אז למה לא לחלק בקבוקים עליהם מודפסת תמונה שתפקידה לקדם ולשווק אתכם?

מחפשים לקדם את החברה שלכם ולהפוך אותה ליותר ממותגת ומשווקת? זה הזמן לחשוב על מוצרי קד"מ ולהדפיס תמונות שונות על גבי כוסות (פלסטיק, נייר, זכוכית) ובקבוקים את המסרים שאתם בוחרים ותופתעו לגלות איך השם שלכם הולך לפניכם. pic-cell עומדת לרשותכם ולמענכם.
סינון ומיון ›

בקבוק אלומניום עם תמונה אישית

הוספה לעגלה

כוס בירה איכותית עם הדפסת תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

ספל תרמי אלומיניום לבן עם תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה
מבצע

ספל עם הדפסת תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

ספל הקסם עם תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה
אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.

צרו קשר

לנדוור צילום וסלולר
טלפון: 077-3243831
תנאי רכישה