65 999

הדפסה על כריות ובובות פרווה

הופכים את הבובה לאישית
הטכנולוגיות (בכל הקשור להדפסה אך לא רק) כיום השתפרו פלאים ואחד הדברים המיוחדים שקרו הוא היכולת להפוך כל מתנה למתנה אישית עד לרמת הדובי המתוק שראיתם בחלון הראווה. כיום ניתן לבצע: הדפסה על כריות, הדפסה על דובי, הדפסה על בובות, הדפסה על בובות פרווה ועוד.
בעבר
בעבר, כאשר רצינו להביע אהבה או רכשנו מתנה עבור התינוק החדש שהגיח לעולם, אחת המתנות השכיחות הייתה בובה כלשהי. לרוב, הבובה הייתה בובה רגילה ללא אפקט מיוחד או שהייתה לה יכולת להשמיע קול כזה או אחר. כך או אחרת, הבובה הייתה בובה ותו לא, היא אומנם הוענקה לאותו מקבל אך מעבר לקבלת הבובה, לא היה אפקט אישי מיוחד.
כיום
כיום המצב שונה מאוד ובעזרת החנות של pic-cell ניתן להדפיס כיתוב מיוחד או תמונה על בובות שונות. השירותים אותם pic-cell יכולה להעניק הם בין היתר: הדפסה על כריות, הדפסה על דובי, הדפסה על בובות, הדפסה על בובות פרווה ועוד מגוון הדפסות מיוחדות וייחודיות אשר יעטרו את הבובות שבחרתם לרכוש עבור היקרים והחשובים לכם. ניתן להדפיס טקסט, תמונה, לוגו וכדומה.
מחפשים אחר המתנה המושלמת אשר תדע להעניק איזון בין מתנה יפה לבין מימד אישי וייחודיות? הגעתם למקום הנכון! התקשרו אלינו כעת ויחד נוכל לייצר עבורכם את המתנה המיוחדת ביותר. מספר הטלפון שלנו הוא 077-3243831

סינון ומיון ›

דובי ענקקקק !! עם הקדשה ותמונה אישית לפי בחירה

הוספה לעגלה

דובי עם תמונה אישית לפי בחירתכם וכיתוב בעברית

הוספה לעגלה

דובי קטן להדפסת תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

דובי בינוני להדפסה תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

דובי גדול להדפסת תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

דובי ענק 2 מטר באהבה גדולה

הוספה לעגלה

כרית אימוגי מתחלף פייטים עם תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

כרית מתחלפת אני אוהב אותך עם תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

כרית לב פייטים עם תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

כרית ריבוע/לב אדום פרווה עם תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה
אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.

צרו קשר

לנדוור צילום וסלולר
טלפון: 077-3243831
תנאי רכישה