69 120

הדפסה על זכוכית וקריסטל

הטרנד העכשווי: הדפסה על זכוכית
בשנים האחרונות הפכה ההדפסה על זכוכית למבוקשת באמצעותה מבצעים חיפוי לקירות, מדפיסים תמונה שתולים בסלון או בחדרי הילדים, ועוד. הדפסה על זכוכית יוצרת מראה יוקרתי ומרשים - על כן רבים מבקשים לשלב זכוכית עם הדפסה בביתם ו/או בבית העסק שלהם. ההדפסה מתבצעת באופן ישיר על הזכוכית ומאידך ניתן לבצע הדפסה על זכוכית בזול באמצעות הצמדת מדבקה מודפסת אז ההדפסה מתבצעת על גבי המדבקה ובשלב הבא היא מוצמדת בטכנולוגיה הנקראת למינציה מחוממת הישר אל הזכוכית – בסיום התהליך ניתן להדביק לזכוכית הגנה שתשמור עליה מפני שריטות וכיוצא בזאת.
אם גם אתם שוקלים לבצע הדפסה על זכוכית בזול, כדאי שתדעו מספר עובדות חשובות: יש לכם אפשרות לבחור את גודל הזכוכית ממגוון נרחב של גדלים, אתם יכולים להדפיס כמעט כל תמונה וכל דוגמא אותה אתם מבקשים לעצמכם, אתם יכולים להשתמש בזכוכית המודפסת כמעט לכל שימוש כאמור כחיפוי , על גבי ריהוט – שולחן וכיוצא בזאת, הזכוכית עליה מבצעים את ההדפסה היא מחוסמת ועל כן היא עמידה, אתם יכולים להחליט על עובי הזכוכית, ועל גוון הזכוכית, את ההדפסה מבצעים על החלק האחורי של הזכוכית לקבלת מראה עמוק , ההדפסה היא איכותית ומדויקת עד הפרט הקטן ביותר.
דעו כי זכוכית מודפסת היא חלק בלתי נפרד מעיצוב דירות יוקרה. אם גם אתם מבקשים לעצמכם יוקרה ואיכות גשו אל pic-cell חנות איכותית ומקצועית והדפיסו לעצמכם מתנה על זכוכית.
סינון ומיון ›

הטבעת תמונה אישית לפי בחירתכם על קריסטל קצוות מעוגלים

הוספה לעגלה

קריסטל בצורת לב עם תמונה אישית והקדשה /ברכה לאנשים שאתם הכי אוהבים לפי בחירתכם...

הוספה לעגלה

מראת הקסם,מראה שנהפכת לתמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

קריסטל שלג/פייטים/לבבות/ עם הדפסת תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

מסגרת אקרילית דקה עם מגנט+ תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

הטבעת תמונה אישית על קריסטל מלבן

הוספה לעגלה

הדפסה על זכוכית עם תמונה אישית ו או כיתוב לפי בחירתכם

הוספה לעגלה
אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.