65 85

הדפסה על אבני בזלת

הדפסות ייחודיות על אבני בזלת
הדפסת תמונות על אבני בזלת היא הטרנד העכשווי אשר מאפשר לכם להדפיס כל תמונה בעיצוב ייחודי ואישי. אבני הבזלת המודפסות יכולות להשתלב כחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית ויכולות להיות מתנה מיוחדת וייחודית אותה תעניקו ליקירכם ו/או אוהבי ליבכם.
הדפסה על אבני בזלת יכולה להתבצע במידות, גדלים וצבעים שונים כך שרק אתם תחליטו כיצד אתם רוצים שהמתנה שלכם תיראה. הלכה למעשה מתנה מקורית זו היא עיצוב והחלטה שלכם מתחילה ועד התוצר המוגמר אז למה לא להיות מעורבים בתהליך ייצור והכנת המתנה אם אפשר. עוד אפשר לבחור בין הדפסה על צורה מרובעת, מלבנית, מעוגלת וכיוצא בזאת ולכל אבן בזלת אותה תרכשו בעיצוב האישי שלכם, תקבלו מעמד לשולחן כך שתוכלו להציב אותה היכן שרק תרצו.
אם גם אתם רוצים להעניק מתנה מקורים והרעיונות כבר נגמרו לכם, כנראה שעוד לא שמעתם על הדפסה על אבני בזלת. מתנה ייחודית בעלת תמונה אותה אתם תבחרו, היא שתאפשר לכם להפתיע את יקירכם ולהעניק לו /ה מתנה בלתי נשכחת שסביר ותתנוסס בסלון או בחדרו למשך שנים רבות. עוד אתם יכולים על גבי אבן הבזלת להדפיס הקדשה אותה אתם הוגים מליבכם וזו שתרגש את מקבל המתנה.
מחפשים מתנה מקורית ובלתי נשכחת? צרו קשר עוד היום עם pic-cell והדפיסו תמונה על אבני בזלת, מתנה כזו עוד לא הענקת והגיע זמן לעשות זאת.
סינון ומיון ›

אבן בזלת מלבן גדול/קטן עם תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

אבן בזלת אובלי עם תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

אבן בזלת ריבוע קטן/גדול עם תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה

אבן בזלת לב קטן/גדול עם תמונה אישית לפי בחירתכם

הוספה לעגלה
אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.

צרו קשר

לנדוור צילום וסלולר
טלפון: 077-3243831
תנאי רכישה