image alt

מוצרים לוהטים

כונן קשיח חיצוני 2TB מוגן נפילות וזעזועים

הוספה לעגלה

חצובה לסמרטפון ומצלמה "טבעת" 30 ס"מ טיקטוק

הוספה לעגלה

בקר הגה דוושות למשחקי מחשב וקונסולות

הוספה לעגלה

פוף / כורסא גיימיניג קטלנית

הוספה לעגלה

מיקרופון מיוחד לפלאפון

הוספה לעגלה

דובי ענקקקק !! עם הקדשה ותמונה אישית לפי בחירה

הוספה לעגלה

קופסת הקסם

הוספה לעגלה

הדפסה על תחתוני בוקסרים

הוספה לעגלה

מסגרות שעון מזכוכית יוקרתית עם הוספת תמונות לבחירה אישית

הוספה לעגלה

הדפסה על חולצות

הוספה לעגלה

קריסטל בצורת לב עם תמונה אישית והקדשה /ברכה לאנשים שאתם הכי אוהבים לפי בחירתכם...

הוספה לעגלה

הדפסה על סינרים לתינוקות

הוספה לעגלה
image alt
זמינים בשבילכם: 077-3243831
image alt
כתובת: המייסדים 41 קניון אבן יהודה
חנות אחת – מקום אחד
בעולמנו כיום, אנחנו זקוקים למספר דברים חומריים והם כולם מרוכזים תחת קורת הגג של חנותPic-Cell הממוקמת בלב ליבה של אבן יהודה. שלושת הדברים האלו הם:
  1. סלולר על שלל אביזריו השונים (בין היתר: אוזניות, מעמדי רכב, טאבלט ,כיסוי ושלל מכשירים סלולריים, מוצרים מקוריים של חברות הענק המוכרות והטובות ביותר, כגון אפל וסמסונג ועוד)
  2. צילום – שלל אביזרים עבור צרכי הצילום שלכם כגון חצובות, פיתוח תמונות ,קנבס וכדומה.
  3. מחשבים – אין מה לעשות ומוטב להודות בכך, הגענו לעידן בו המחשבים "שולטים" בנו לצד המכשירים הסלולריים שלנו ולכן גם כל נישת המחשבים (לפטופ) חייבת להיות נגישה עבורנו.
בין אם נרצה לבין אם לא, הצורך שלנו בחנות אחת ובמקור אחד שיספק עבורנו את כל הצרכים שעלולים להתעורר, הוא גדול ולכן החלטנו לשים דגש עליכם ולוודא כי אכן המלאי שלנו והיכולות שלנו, יעמדו בדרישות וברצונות שלכם.

חשוב לנו להדגיש כי המעבדה שלנו מתופעלת על ידי טובי המקצוענים בתחום ואלו אשר רכשו השכלה מתאימה ומקצועית בכל תחומי תיקון סלולר ו תיקון מחשבים. הצוות שלנו מורכב מהנדסאי אלקטרוניקה מוסמכים מנוסים. אז אם אתם מאזור אבן יהודה , תל מונד , פרדסיה , קדימה ,צורן , וצריכים תיקון לאיפון ,תיקון לגלקסי , או תיקון סמארטפון אחר ,זה המקום הנכון.

זקוקים לשירותי צילום? הסמארטפון שלכם נשבר? רוצים להתחדש או לרכוש עבור היקרים לכם טאבלט? לפטופ ?אוצו רוצו אל חנות פיק סל ושם תוכלו למצוא את מבוקשכם. אתם מוזמנים גם להתקשר והצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם. מספר הטלפון שלנו הוא 077-3243831 ואנחנו מחכים לכם.

אתר האינטרנט מופעל ע”י חברת פיקסל והשימוש והקנייה בו הינם כפופים לחוקי תקנון זה. כל רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי תקנון זה וכן הסכמה להתקשרות בין הצדדים. כל המבצע רכישה באתר מצהיר בעצם פעולת הרכישה כי הוא מכיר את כללי התקנון, מסכים לתחולתם
וכן כי לא תהיה לו או לכל נציג מטעמו כל טענה או תביעה כנגד חברת פיקסל מלבד טענה הנוגעת להפרת ההתחייבות של חברת פיקסל כלפי חוקי תקנון זה.

כל אדם שמלאו 18 שנים (או חברה הרשומה ברשם החברות בישראל), בעל כתובת דואר אלקטרוני ובעל כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי או בעל חשבון PayPal פעיל, רשאי לרכוש באתר החברה.

על הלקוח להזין את פרטיו המדוייקים ע”מ למנוע תקלות באספקת הסחורה. מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ולקוח שיעשה זאת צפוי להליכים משפטיים כנגדו.

חברת פיקסל מתחייבת לא לעשות שימוש לרעה בפרטים שנמסרים ע”י הלקוחות וכן מתחייבת לא להעבירם לשום גורם חיצוני.

במידה ואזל מוצר מן המלאי עקב סיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה, חברת פיקסל תהיה רשאית להודיע ללקוח על ביטול הרכישה. במצב זה הלקוח לא יחוייב בעבור הרכישה וחברת פיקסל תנסה להציע ללקוח מוצר חלופי.

חברת פיקסל מתחייבת לספק כל מוצר שנרכש ע”י הלקוח תוך 14 ימי עסקים.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית על עיכוב באספקת המוצרים הנרכשים במקרים הבאים:

א) כל סיבה שאינה בשליטת החברה לרבות שביתה אצל ספקי שירותי ההובלות או הדואר הדרושים לצורך אספקת המוצר ללקוח או זמני חגים ומועדי ישראל וכו’.

ב) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה, מפגעי טבע ומצבי חירום.

חברת פיקסל לא תהיה אחראית לכל סעד שיידרש מצד הלקוח עקב עיכוב באספקת הסחורה שלא באחריותה.

כל מוצר נשלח לבית הלקוח בצירוף חשבונית. האחריות ניתנת רק בצירוף חשבונית הרכישה. האחריות איננה תקפה במקרים של שימוש בלתי סביר במוצר, שבר או קורוזיה. תקופת האחריות משתנה ממוצר למוצר.

לא ניתן להעביר תעודת אחריות לצד ג.

תמונות המוצרים המוצעים למכירה באתר הן לצורך המחשה בלבד.

כל מוצר שנרכש נשלח ללקוח באריזתו המקורית.

מדיניות החזרת מוצרים:
כל הרוכש מוצר באתר פיקסל רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ,ניתן להחזיר מוצר תוך 14 ימים, בתנאי שלא נעשה שימוש במוצר ולא יוצר במיוחד לדרישות הלקוח והוא מוחזר באריזתו המקורית.
הלקוח יישא בעלויות המשלוח חזרה לבית העסק – חברת פיקסיל המייסדים 41 ,קניון אבן יהודה

לקוח רשאי לבטל עסקת רכישה בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981. במקרה זה יוטלו על הלקוח דמי ביטול בשיעור 5% משווי הרכישה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

חברת פיקסל תהיה רשאית לבטל עסקת רכישה במקרים הבאים:

א) נפלה טעות סופר כלשהי, בין אם היא קשורה לתיאור המוצר ובין אם היא קשורה למחירו.

ב) ארעה תקלה טכנית או בעיית תקשורת המונעת מהגולשים לבצע שימוש תקין באתר.

ג) במקרה של כח עליון כגון מלחמה, פעולות טירור ואיבה ו/או כל אירוע אחר המונע השלמת מכירה תקינה.

הודעה על ביטול עסקת רכישה תימסר ללקוח תוך זמן סביר ע”י שיחת טלפון ו/או דואר אלקטרוני.

באתר זה הקניה מאובטחת!
פרטיות המידע שמוסרים לקוחותינו חשובה לנו ביותר. באתר זה הקפדנו לאבטח את הקניה בתקן אבטחה העומד בדרישות אבטחת אתרים מחמירות בטכנולוגיית SSL"" . המידע הנמסר באתרנו לטובת ביצוע ההזמנה לא מועבר בשום מקרה ואופן לידי צד שלישי.

חברת פיקסל היא בעלת זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר. אלו כוללים את מבנה האתר, עיצובו הגרפי, מרכיביו הצורניים, הטקסטים שלו וכן כל הקבצים המצורפים אליו לרבות תמונות, סרטוני וידאו וכל סימן מסחרי. חל איסור מוחלט על הפצה, העתקה, העברה, פרסום, שיווק ומכירה של אחד מהתכנים הנ”ל או חלק מהם אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה בכתב מחברת פיקסל.