התמונות שלא באלבום תיקון איפון אבן יהודה על התמונות שלנו בסמרטפון

בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים משלבים חנויות המוכרות מכשירי סלולר ואביזרים לסלולר יחד עם מעבדה מקצועית לתיקון מכשירי סמארטפון. אם גם אתם מתגוררים באור יהודה ומחפשים חנות לרכישת מכשיר טלפון ומוצרים שונים המאגדת גם מעבדה מקצועית, בוודאי תשמחו לקרוא שניתן למצוא חנות כזו המציעה שירותי תיקון סלולר תחת קורת גג אחת.

שירותי המעבדה – חשוב לוודא!
טרם אתם בוחרים לפנות אל מעבדה לתיקון סלולריים באבן יהודה חשוב שתוודאו מספר דברים אודותיה:

  1. התאמה – האם אותה מעבדה לתיקון סלולריים אכן מתאימה לדרישותיכם, כלומר האם מדובר על מעבדת תיקון אייפון אבן יהודה או שמא מדובר על מעבדת תיקון אנדרואיד אבן יהודה.
  2. צוות טכנאים – האם צוות הטכנאים המועסק באותה מעבדה הינו צוות שהוסמך למקצוע זה ובעל ניסיון בתחום. אם נאמר לכם שעובדים במקום הנדסאי אלקטרוניקה מוסמכים ובעלי ניסיון בתחום, תוכלו להסתמך על השירות במקום.
  3. אחריות – תמיד חשוב לוודא שיש אחריות על כל תיקון שבוצע בסלולרי שלכם, אם מדובר על תיקון או החלפת חלק.
  4. מקורי – האם החלקים בהם משתמשים באותה מעבדה מקוריים או לא והאם נתון זה יכול להשפיע על התוצאה הסופית.

תיקוני מעבדה – שימו לב לשוני בין המכשירים!
חשוב לקחת בחשבון שתיקון אייפון שונה לחלוטין מתיקון אנדרואיד וזאת משום שמדובר על שתי מערכות הפעלה שונות. לכן, טרם ההגעה אל מעבדה זו או אחרת יש לוודא שצוות טכנאי המעבדה אכן מוסמך לבצע תיקונים בסלולר הקיים ברשותכם. מערכת ההפעלה של האייפון סגורה וזאת לעומת מערכת ההפעלה אנדרואיד בעלת הקוד הפתוח. החלקים של האייפון תמיד יהיו מקוריים וזאת לעומת החלפים של האנדרואיד שיכולים להיות מקוריים או מותאמים. שירותי התיקון אותם מספקים במעבדה הם: החלפת מסך, תיקון והחלפה של שקעבסמארטפון, תיקוני תוכנה, עדכוני גרסה לאייפון וזאת משום שהאייפון תקוע על התפוח או נעול משום ששכחתם את הקוד ועוד.

שקע האוזניות שלכם אינו תקין? המסך של הפלאפון שלכם נשבר? אינכם יודעים מה הבעיה אך מערכת ההפעלה איטית ואינה מתפקדת כהלכה? התקשרו אל מעבדת הסלולר של PIC-CELL בטלפון 077-3243831 והטכנאים שלנו ידאגו לתקן כל בעיה!

שירותי מעבדה סלולר ומחשבים אבן יהודה

הישאר מעודכן עם המבצעים שלנו בעמוד הפייסבוק שלנו