מחזיקי מפתחות עם הדפסה אישית

להפתיע עם תוספת מקסימה למתנה
כולנו רוצים לרגש ולשמח את האנשים האהובים עלינו ובייחוד כאשר מדובר באירועים חשובים כמו יום הולדת או יום אהבה. אנו מוכנים להשקיע לא מעט בכל הקשור למתנה עצמה ומחפשים דרכים להפוך אותה לקצת שונה. תוספת מקסימה למתנה, ובייחוד תוספת שהיא עם תשומת לב רבה וגם מזכרת בפני עצמה הם מחזיקי מפתחות עם הדפסה אישית שאפשר לצרף למתנה.

לחץ כאן למעבר למוצר


להדפיס על כל דבר

ניתן כיום להדפיס כמעט על כל דבר. תודות לטכנולוגיות החדשניות בתחום הדפוס, מצליחות המדפסות המיוחדות להדפיס על אלמנטים מסוגים שונים, בין אם תוכן כלשהו, כמו ברכה או אמירה מעניינת ובין אם אלו תמונות או אפילו איורים. תוספת של בלון "מקפיצה" את המתנה והופכת אותה להרבה יותר מושקעת וגם אישית ויפה. אפשר להדפיס ברכה על גבי הבלון או את שמם של מקבלי המתנה ואפשר גם להדפיס עליו איור או בדיחה מצחיקה. כך או כך האפשרויות הן רבות ומומלץ מאד לבחור בקפידה את ההדפסה על מנת שזו תתאים למתנה עצמה.

מי שרוצה להשקיע עוד יותר, יכול להזמין מיני אלבום מחזיק מפתחות של בלונים עם תמונות שונות, תמונות קטנות שלוקחים איתנו בכל מקום אפילו לחול אם מתגעגעים בכל מיני צבעים . הכול קשור בסופו של דבר בתקציב העומד לרשותכם וגם בקהל היעד . את ההזמנה עצמה ניתן לבצע ישירות באתר החברה בקלות ובמהירות. אפשר לקבל המחזיקי המפתחות  מיני אלבום לכתובת שנבחרה וכך לחסוך לא מעט זמן בחיפושים אחר החנות המציעה את השירות. כדאי מאד להזמין מראש כדי להבטיח את קבלתה של ההזמנה במועד הנדרש, בין אם לכבוד מסיבת יום ההולדת של החבר, החברה או בן הזוג ובין אם לכבוד אירוע חשוב אחר שהוזמנתם אליו.

רוצים לצרף למתנה שקניתם תוספת קצת אחרת ובעיקר – מזכרת מיוחדת במינה? פיקסל היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות מתמחה במכירת גאדג'טים, לרבות חולצות מודפסות, תוך שימת דגש רב מאד על איכות גבוהה ועל מחירים אטרקטיביים. לסקירת כלל מוצרי ושירותי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון התקשרו ל – 077-3243831 או לשלוח הודעה לווטאפ 0559595000

הישאר מעודכן עם המבצעים שלנו בעמוד הפייסבוק שלנו

לנדוור צילום וסלולר