התמונות שלא באלבום הדפסה אישית על בגדי תינוקות על התמונות שלנו בסמרטפון

מתנה מיוחדת במינה לחברה שילדה
החברה הכי טובה שלך או אחותך היקרה ילדה? אם כן, סביר שלצד ההתרגשות הגדולה שלך מהאירוע החשוב, את גם עסוקה בחיפוש אחר מתנה מיוחדת במינה לאם הטרייה. תשמחי וודאי לגלות שיש כיום לא מעט אפשרויות ובטווח רחב מאד של מחירים, חלקן מיועדות לאם עצמה וחלקן לתינוק. אחת האפשרויות ואולי גם בין המיוחדות והמפתיעות יותר היא הדפסה אישית על בגדי תינוקות. בין אם נולדה תינוקת ובין אם זה תינוק, אפשר לבחור בבגד ולהדפיס עליו את השם, ברכה יפה או תמונה.

הכי אישי שיש
הדפסה על בגד תינוקות היא מתנה מסוג אחר. היא מזכרת נפלאה ובעיקר מראה על חשיבה רבה מאחורי. זוהי מתנה אישית מאד עם השקעה וללא ספק גם שימושית ולא תמצא את עצמה עומדת על המדף שבפינה. כמובן שאפשר להוסיף לזה זר פרחים או מתנה שהיא עבור היולדת עצמה ולמעשה כל מה שרוצים. אפשר להדפיס גם על בלונים ברכה להורים הטריים וגם להדפיס על ספלים – ספל אחד לאם הטרייה וספל שני לאב הטרי וכך ליצור מתנה גדולה יותר לכל המשתתפים.

איכות וגם נוחות
אם בוחרים בבגד עם הדפסה אישית, כדאי לבדוק באיזה סוג של בד מדובר ולוודא כי הוא נעים על הגוף וגם איכותי. בגד איכותי עם הדפסה איכותית עליו יבטיחו מענה לאורך שנים שאיננו דוהה או מתקלף לאחר הכביסה. ייתכן והיולדת הטרייה תקבל לא מעט בגדי תינוקות לכבוד האירוע, אך בגד עם הדפסה אישית הוא יחיד ומיוחד. זו תהיה הדפסה שכולה מהלב וכולה ממכם, נותני המתנה, הדפסה עם אמירה מחממת שמביעה הרבה מאד אהבה.

נולד תינוק חדש במשפחה או אצל החברים הטובים? מחפשים מתנה קצת אחרת, ובעיקר כזו עם השקעה רבה מאחוריה? פיקסל היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות מתמחה במכירת גאדג'טים, לרבות חולצות מודפסות, תוך שימת דגש רב מאד על איכות גבוהה ועל מחירים אטרקטיביים. לסקירת כלל מוצרי ושירותי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון התקשרו ל – 077-3243831